Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csillagok háborúja; miért...

Csillagok háborúja; miért válik bizonyos karaktere teste köddé a halála után, de másoké nem?

Figyelt kérdés

Obi van és Yoda teste eltűnt, amikor meghaltak.


Gondoltam arra, hogy a jedik teste eltűnik halálakkor de pl Anakin teste nem vált köddé, amikor meghalt.


Arra is gondoltam, hogy a Jedimesterek, akik képesek "visszatérni" a halálból és kommunikálni, azoknak aa teste tűnik el, de ott van az a hosszúhajú ürge az első részből, Obi van mestere, ő sem vált köddé, Yoda meg azt mondja Obi vannak a 3. epizód végén, hogy az a hosszúhajú megtanulta ezt a képességet és visszatért.


Akkor miért van az, hogy bizonyos karakterek teste halálakor eltűnik, de másoké nem?



2015. dec. 23. 16:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, h darth vader teste se tűnt el, mégis visszajött szellemként...
2015. dec. 23. 16:08
 2/4 anonim ***** válasza:
Anakin = Darth Vader. Nézd meg még egyszer akkor a VI. rész végét. ;)
2015. dec. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom, de amikor Anakin meggalt a vader jelmezben a 6. Ep.ban luke (a fia) karjai kozott, a teste nem tunt el, de megis szellem lett.
2015. dec. 23. 18:17
 4/4 anonim válasza:

Én nagy tisztelője vagyok az összes filmek és szeretem is őket, de a Star Wars és a logika az két egymástól távol álló dolog. A dolgok legtöbbször azért történtek úgy mert úgy lett kitalálva.

Viszont ha, mindenképpen bele akarunk magyarázni valamit az mondhatjuk; Vader teste azért nem tűnt el mert nagyrészt már csak gép volt és nem marad sok belőle ami eltűnhet.

Qui-Gon (Obi-wan mestere), nos,... az valószínűleg a 3. része jutott eszükbe hogy, 'milyen jó lenne ha így vissza utalnánk a régi filmekre' csak visszamenőleg már nem tufák eltüntetni a testét, tehát az Qui-Gon-os csak hirtelen ötlet volt nekik...

2015. dec. 24. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!