Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Grimmben kik és mik a királyi...

Grimmben kik és mik a királyi család sima emberek vagy keveréklények esetleg más?

Figyelt kérdés
Pár részről lemaradtam és nem tudom a részleteket. Ha sima emberek mért szolgálják őket a keveréklények, mér lázadnak ellenük az ellenállok, és ha a keveréklény tanács tartja fent a rendet akkor mit csinál a királyi család.

2015. dec. 21. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A királyi családot sima emberek alkotják. (Sean Renard az egyetlen kivétel, mivel neki az anyja boszorkányszörny) Ők állnak a "Verrat" nevű szervezet mögött, ami a keveréklények világát igyekszik kordában tartani. Pl. ha egy keveréklény ámokfutásba kezd, azt levadásszák. (Volt idő, amikor a grimmek is a szövetségeseik voltak) A működésével azonban vannak problémák, mivel a kezükben lévő hatalmat nem épp nemes célokra használják fel. (Nem csak olyanokat vadásznak le, akiket kellene) Ezért lázadnak az ellenállók.

A keveréklény tanács, a keveréklények törvényeit igyekszik betartatni. Ezt a keveréklények állították fel maguknak. (Ilyen például, hogy tilos keveréklény formában megölni egy "sima" embert) Ugyanakkor valamilyen szinten közösségként is működik. Ha egy keveréklénynek problémája akad, a keveréklény tanácshoz fordulhat.

A "Verrat" és a "Keveréklény Tanács" természetesen tudnak egymás létezéséről, és olykor (elég ritkán) az is előfordult, hogy együtt dolgoztak.

2015. dec. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod nagyon hasznosnak találtam
2015. dec. 22. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!