Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy filmet amit már...

Keresek egy filmet amit már régen láttam, de nem emlékszem a címére! Ismeri valaki?

Figyelt kérdés

Egy kosztümös filmről van szó és már nem emlékszem pontosan mi volt benne. Azt tudom, hogy egy kisfiú volt a főszereplő aki egy kovácsnál volt inas. A faluban volt egy kastély amiben egy nő élt. Amikor fiatal volt egy gazdag férfi megkérte a kezét de az esküvőjük napján a férfi nem jelent meg és a nő azóta is az akkori esküvői ruhájában várta a vőlegényét akit többé soha nem látott, végül megutálta a férfiakat. Egyszer elküldtek hozzá egy kislányt, hogy nevelje fel és hogy a szolgálója legyen. De ő úgy nevelte a kislányt hogy az ne legyen képes szeretni. Aztán valamiért a főszereplő fiú is oda került a nőhöz. A fiúnak sokáig kellett a nőhöz járnia és ez idő alatt beleszeretett a lányba, aki megtanította táncolni és ezután a fiú nem látta többet a lányt. Aztán volt egy ugrás az időben, a fiú felnőtt és örökölt valahonnan egy vagyont. Ezért elköltözött egy városba ahol vett magának egy házat és elkezdett járni egy gazdag tarásaságba, ahol ellenségeket szerzett, mivel valaki rájött hogy ő régen kovács volt. Majd elment egy bálba ahol újra találkozott a lánnyal akit régen szeretett.


Ennyire emlékszem belőle és nem biztos hogy így van de azért remélem, hogy valakinek ismerős a lírás és tud segíteni.



2015. dec. 13. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ez 2012-es változat én ezt szeretem :)

2015. dec. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez az amit kerestem :)
2015. dec. 13. 18:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!