Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az éhezők viadalában csak...

Az éhezők viadalában csak szerintem van így?

Figyelt kérdés
A 3/2-ben Katniss nagyon bunkó Gale-lel. Amikor mondja neki, hogy viszlát Gale, akkor én azt úgy értelmeztem, hogy menj a francba, nem akarlak többet látni. (akkor szerepel utoljára a filmben) Az egy dolog, hogy az ő nyila ölte meg Primet, de nem tehet róla és még csak azt sem tudta, hogy ott van. És Peetával egyáltalán nem illenek össze. Sokkal jobban örültem volna, ha Katniss Gale-lel jön össze. És hogy Peetának meg Katnissnek gyereke lesz?! Ez a könyvben azt hiszem nem is volt benne.

2015. nov. 27. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
26%

Komolyan az a rakás hulladék ennyire elgondolkoztat?

Amit nem loptak, azt közhellyel egészítettek ki.

Vicc az egész, ráadásul próbál eposzi lenni a 2,5 órájával, csak hát nem megy neki.

2015. nov. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Benne volt. Olvasd újra
2015. nov. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a könyvben is így volt
2015. nov. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát a könyvben benne van hogy mi miért, szóval szerintem olvasd újra legalább a végét.
2015. nov. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat de te mit olvastál??? Csak mert az egész epilógus a könyv végén arról szól hogy gyerekük lesz de mind1.Másik meg az ,hogy nem a Gale nyila hanem egy bomba öli meg Primet ami csak LEHET hogy az a bomba mait Gale és Beetee tervezett.

és az részlet kérdés ,hogy szerinted kivel illik össze ezér nehogy már kiakadj.

2015. nov. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!