Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » IS: Infinite Stratos 3. évad?...

NZotyi97 kérdése:

IS: Infinite Stratos 3. évad? Többi lent.

Figyelt kérdés
Most néztem végig az IS: Infinite Stratos mind a két évadát és nekem olyan befejezetlennek tűnik. Lesz belőle folytatás???

2015. nov. 23. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Remélem nem. Az hogy minek tűnik az egy dolog, semmit sem jelent.
2015. nov. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A 8-bit studio, Izuru Yumizuru, valamint Yasuhito Kikuchi és Fumihiko Shimo egyaránt azt nyilatkozták szeptemberben, hogy lesz 3. évad, viszont nem tudni pontosan mikor, de sajnos legkorábban csak a 2017 őszi szezonban várható.
2015. dec. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Attila.86. válasza:

A második ova végéből ítélve , elég erősen a " lesz " felé dől a mérleg nyelve .

Csak , van egy kis gond .

A sorozat a 8dik kötetig dolgozta fel a light novelt , amiből nem értem miért , évente jelenik meg egy kötet !


Idén tavasszal fog megjelenni a 12 edik , értitek a problémát ?!


Eddig minden évad 4 kötetet dolgozót fel , jelenleg csak 3 van .

Abban a háromban is , igazából csak kettő amiben a fővonal halad is , igaz csiga sebességgel .

A maradék egy kötet meg , random iskolai ökörködés :(



Szóval ha lesz is új évad , akkor vagy 1-2 év múlva , vagy a 2018-2019es téli szezonban kapna egy anime original lezárás évadot !


Nem volna ritka esemény !

2018. jan. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Animefan1 válasza:

1.Van egy petíció amit alá lehet írni, hogy foltyssák

2.Állítólag 2021 közepe után(július után) lehet csak reménykedni a folytatásban

Amúgy meg én is nagyonszeretem és nagyon várom már a folytatást:)

2020. máj. 7. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!