Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem kapok egy filmet? Tartalma...

Nem kapok egy filmet? Tartalma röviden odalent

Figyelt kérdés
Szóval röviden a film arról szól hogy ember döntései az életén át hogy befojásolják az életét egyszerre több szálon fut pl az elején a filmnek még gyermek a szülei el vállnak és választhat hogy az anyjával szeretne lenne vagy az apjával élni tovább ezt úgy mutatja be a film hogy egy vonatállomáson az anytjával fel száll a vonatra, az apjával marad az állomáson vagy a harmadik alternatíva hogy az anyjával szeretne lenni el kezd futni a már elindult vonat után utol is érné de utolsó pillanatban meg botlik és végül csak az apjával marad.Eléggé összetett film összetett kb másfél éve láttam angolul feliratosan ha ez is segítene... Ha tudjátok a címét légyszives írjátok le

2015. nov. 14. 18:16
 1/2 KVAZAR ***** válasza:

Mr. Nobody (2009)

[ [link] ]

A rendezői változatot tessék megnézni, ne a vágottat!

2015. nov. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, már régebb láttam 1 éve de nagyon tetszett és újra meg akartam nézni :)
2015. nov. 16. 16:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!