Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyire gáz ha félek a...

Mennyire gáz ha félek a horror filmek közben 😂?

Figyelt kérdés
14/F

2015. nov. 9. 00:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez semennyire sem gáz.


Én idősebb vagyok, mint te, jóval, de miután az Outlastban (pc játék) bementem a könyvtárba, utána fél óráig pakolgattam a szobámat, mire össze szedtem a bátorságomat, hogy egy nyomorult játékkal nekiálljak játszani...

2015. nov. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Melyik az a film, mert a net összes horrorját végignéztem, mégis nagyrészükön bealszok.
2015. nov. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Az emberek többsége akkor is fél, amikor azt mondja, hogy nem fél ;) Nem gáz. Ezeknek ez a lényege.
2015. nov. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1.es a legelején amikor kinyitod az ajtót és felvan kötve az ember 😂 ?

2.es csak általánosban kérdeztem

3.as köszi :)

2015. nov. 9. 00:52
 5/12 anonim ***** válasza:

Én 25 éves vagyok, de nem bírok semmi ilyesmit (horrort már nem is nézek) egyszer volt, hogy egy ijesztő (direkt nem írom ide, hogy mi volt az) horrorisztikus képet megnéztem, és gyakorlatilag sokkot kaptam, remegtem és öntudatlan voltam pár percig, utána meg hónapokig rosszul aludtam.


A haverom is megnézte, ő csak röhögött rajta.


Semmi szégyellnivaló nincs ebben, valaki érzékenyebb az ilyesmire, valaki egyáltalán nem az. Nem vagyunk egyformák.

2015. nov. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Jaja, amikor benyitottam a könyvtárba, hát én úgy összerándultam, majdnem magam alá pisiltem...


...de ez benne a jó. Ahogy írták előttem, a Horror filmeket is azért csinálják, hogy az emberek megijedjenek, de ez nem rossz dolog, mindenképpen szórakoztatás a célja... nem lehet mindenki bátor.

2015. nov. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Horror filmeket társaságba a legszórakoztatóbb nézni, egyedül szerintem inkább unalmas akkor is ha megijedek rajta.
2015. nov. 9. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Társaságban szerintem pont nem jó horrort nézni,mikor ott vagytok mondjuk négyen akkor persze hogy nem félsz.Ha azt akarod hogy hatással legyen rád akkor éjszaka kell nézni és lehetőleg úgy hogy ne legyen más a házban.A jó horror amitől tényleg lehet félni amúgy nagyon ritka.
2015. nov. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
1 jó horror , sötétség - este , + 1 jó csaj 😂 ?
2015. nov. 9. 14:52
 10/12 anonim válasza:

Nem gáz, én is szoktam fosni pedig idősebb vagyok nálad. Pont mostanában láttam több olyan videót amik félelmetes igaz történeteket dolgoznak fel. Azoktól én még jobban fosok mint a filmektől. Itt van pl ez: https://www.youtube.com/watch?v=8tjTFjjcY2E


Ha az elején szereplő csőrös manussal találkoznék élőben az biztos hogy becsokiznék.

https://www.youtube.com/watch?v=VLCiW77f76c

Képzeld magad ezek az emberek helyébe :D

2015. nov. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!