Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Deidaranak a Narutoban hogy...

Deidaranak a Narutoban hogy lettek szájak a kezénél valamint a szívénél?

Figyelt kérdés
Ez valami jutsu,esetleg nem mutatják be,hogy lettek neki ezek?
2015. nov. 1. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudni.
2015. nov. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ő egy ilyen manci instant. Tehát az emberi faj egyik alfaja. Full bíszt lenne, ha még találkoznánk ilyen mancikkal, mert amúgy rengeteg opciója van, hát gondolj bele. Deidara gyengéje, hogy buta volt szegény. De, ha okos lett volna, akkor szerintem brutálisat tudott volna fejleszteni magán. Ugyan így van Konan is, csak ő mondjuk nem buta. Konant sajnálom. De most nem? Full erős volt és igazából ő is halhatatlan, amíg a Papír Angyal jutsu rajta van. :D Meg nem értem, hogy miért nem formázta meg papírból a Yamatot (nem a famancit, hanem a hadihajót) és lőtte azzal rommá a népeket, mikor Hanzo rosszalkodott, vagy Tobi ellen is jó lett volna. :D Na, mindegy. Mi volt a kérdés? Ja, igen. Szerintem alfaja az embernek, érted. :D
2015. nov. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Manci. :DDDD Ez jó. :D Amúgy már utána olvastam és kiderült,hogy ellopott egy kinjutsut és úgy szökött meg a faluból.A kinjutsu által szájak jelentek meg a tenyerén valamint a szívénél.Így a chakráját robbanó anyagba tudta bocsátani.

Deidara amúgy nem hülye,épp ellenkezőleg,eléggé okos.Csak inkább túl sokat gondol a művészetére és nem figyel oda másra. :D A bal szemét pedig kifejlesztette,hogy átlásson a genjutsun és blokkolja azt,szóval azért az nem semmi. :D

2015. nov. 2. 17:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó, tudom, hogy nem abszolút agyhalott, de azért a zsenitől is messze van! Amúgy köszi az infót! A bal szeme az melyik, amelyiken a robot dolog van? Igen, ha jól emlékszem. Azonban szerintem marha messze van attól, hogy tudja blokkolni a genjutsut. Sasuke ellen is beleesett, pedig aztán Sasuke nem OP genjutsuval. Mivel Uchiha így alapból erős, persze, de azért egy Madara, vagy Itachi ellen Deidara még csukott szemmel is genjutsuba esne. :D
2015. nov. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen,ahol a "távcső" van. :D Hát mégis zseninek tartották a falujában,bár attól tényleg messze van,de lehet csak azért mert még túl fiatal. :D Itachi egyértelműen legyőzné egy könnyed genjutsuval.Már nem nagyon emlékszem a Sasuke elleni harcra,de tudom,hogy becsapta,de azután Deidara is valamivel,csak nem emlékszem már. :D
2015. nov. 2. 20:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Deidara művészete tényleg egyedi és erős, de túlzásba esett sokszor, ez volt a legnagyobb baja. Amúgy agyam elpattant mindig, mikor a manus előtt felrobban, bele a pofájába közvetlen közelről egy 50 kg-os nagy állat tömény C4 és nem hullik szét szubatomi szinten, sőt, hagyján, semmi baja nincs! Pls! De most nem? Milyen igazságtalan ez már. :/
2015. nov. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez van. :D Ő pedig mindig elhiszi,hogy annak már mindegy,de valójában meg nem. :D Csak Gaarat játszotta át,de azt nagyon. :D Mikor a homokba hagyta a robbanó anyagot.Azért mégis csak tud valamit és nem hülye. :D
2015. nov. 2. 22:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha lenne a Narutoban egy kisérletező kedvű, megalomán, őrült orvos, akinek a kígyók a kedvenc állatai, és egy időben egy csapatban is volt Deidaraval, az mindent megmagyarázna :D
2015. nov. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Haha. :D Amúgy nem Orochimaru tette,de az is meglehetett volna,mert akkor az kiderült volna.A kinjutsu szerintem hitelesebb. :D
2015. nov. 4. 12:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!