Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Konyhafőnök miért korhatáros?

A Konyhafőnök miért korhatáros?

Figyelt kérdés
Egy 11 éves gyerek nem nézheti meg, hogyan készülnek az ételek?

2015. okt. 30. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
6%
Egy 11 éves ne nézzen kereskedelmi csatornát és a szülők ne szoktassák erre a gyereket. De gondolom olyan tartalmak vannak benne.
2015. okt. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Úgy is csak 60+os emberek néznek RTL Klubbot. :D
2015. okt. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egyedül, ezt én sem értem! Az RTL KLUB túlzásba viszi ezt a dolgot! Bár igaz, hogy magyar csatornákon kötelező megadni ilyesféle jelölést, de úgy látszik, hogy ez a csatorna csak a karikásokat ismeri, a zöld pöttyöt nem! (korhatár nélkül megtekinthető)

Mondjuk egy főzőcsatorna (nem emlékszem melyik), amelyiken hangalámondással volt magyar szöveg, reálisabban 6-os karikát használt, de szerintem még az is túlzás! :/

2015. okt. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
7%
Aki lepontozott az nyugodtan elgondolkodhat, hogy neki a kutluràlis nívója hol áll. Nézze csak az rtl-t és a tv2-t, de aztán ne panaszkodjon, hogy milyen az ország színvonala.
2015. nov. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%

Olyan műsorszám, amely tizenkét éven aluli nézőben félelmet kelthet, illetve amelyet koránál fogva nem érthet meg vagy félreérthet.


Azaz. Kés vágó szerszámok, a tűzzel való bánásmód, különféle állatok élve történő megjelenítése, majd azok feldarabolása. Ezek miatt a 12 éven aluliaknak ezt a szülőknek kell elmagyarázni, hogy mi miért történik.

2015. nov. 8. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Balhék, enyhe csúnya beszéd, versengés.
2022. júl. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!