Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy filmet, vagyis...

Keresek egy filmet, vagyis kettőt :D Felismeritek valamelyiket?

Figyelt kérdés

Az egyik egy vígjáték, azt hiszem négy lány beszélget egy étteremben talán és kitalálnak egy verseny féleséget.. az nyer aki előbb lefekszik azzal a pasival aki először belép az étterembe.. (csak körülbelül emlékszem)

A másik régebben játszódik.. a 60as évek környékén.. egy fehér fiú és egy sötétebb börű lány egymásba szeretnek.. és sikerül együtt maradniuk de aztán a vietnámi háborúba el kell mennie a srácnak és ahogy próbál megmenteni egy kislányt meghal... arra még emlékszem h a háborúban a barátja jól fest.. Nagyon hálás lennék ha valamelyikben tudnátok segíteni!



2015. okt. 28. 21:09
 1/2 KVAZAR ***** válasza:

Kicsit megkésve ugyan, de:


Az első szerintem ez a szenny: [link]


A másodikat pedig én is évek óta keresem, itt az általam feltett kérdés linkje, hátha neked a többletinfókból beugrik valami. Ha megtalálod, mindenképp szólj kérlek!

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..

2015. nov. 7. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oh köszi... az elsőt azért kerestem hogy a másikat megtaláljam mert emlékeztem hogy a kettőben ugyanaz a színésznő van :D
2016. márc. 11. 06:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!