Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Német tinikről szóló film?...

Német tinikről szóló film? Részletek lenn

Figyelt kérdés
Nagyon régen láttam már, így homály az egész, de amire emlékszem azt megírom. Nem is biztos hogy német, lehet francia, de inkább a németet mondanám. 13-14 éves tinikről szól. Egyik lány amikor az anyukája nincs otthon egy férfival beszél telefonon és erre maszturbál. Egy alkalommal az anyuka hamarabb ér haza és véletlen nem rakja le a telefont csak eldobja majd az anyja utána felveszi, de nem tudom hogy mi történik. Szerintem a lányok között leszbikus kalandok is vannak. Így visszaolvasva elég bugyután hangzik és nem is a film lényege, de sajnos csak ez maradt meg.

2015. okt. 28. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom akkor „Izgass fel, az Istenit!” lesz az. Alma a csaj neve és Norvég film ha jól tudom.
2015. okt. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
IGEN, EZ AZ!!! Nem gondoltam volna, hogy valaki ebből rájön. Nagyon szépen köszönöm!! Sokat segítettel :)
2015. okt. 30. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!