Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film?

Melyik ez a film?

Figyelt kérdés
Arra emlékszem, hogy volt kb. egy tucat ember akik állásinterjúra készültek valami nagy céghez, bementek valami terembe es ők azt hitték egy tesztet kell nekik kitölteni, de amikor elkezdődött a teszt kitöltése csak egy üres lapot kaptak. Volt egy csaj aki elkezdett a lapra írni, de őt eltávolították a teremből, a többiek hamarosan kitalálták h ki kell jutniuk a teremből...ennyire emlékszem, es bocsi nem tudok többet mondani, de köszönöm aki segít :)

2015. okt. 18. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Exam (Vizsga) című filmre gondolsz szerintem. Bár nem az a feladat, hogy jussanak ki a teremből, hanem hogy válaszoljanak meg egy kérdést. Csak épp azt nem tudják, mi a kérdés.
2015. okt. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hat igen lehet h az a feladat...de meg nem lattam szval ezt nem tudtam. De nagyon nagyon koszonom
2015. okt. 18. 22:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!