Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor jön ki a The 100 3....

Mikor jön ki a The 100 3. évadja? *-*

Figyelt kérdés
2015. okt. 10. 23:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Majd!
2015. okt. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

......................./´¯/)

....................,/¯../

.................../..../

............./´¯/'...'/´¯¯`·¸

........../'/.../..../......./¨¯\

........('(...´...´.... ¯~/'...')

.........\.................'...../

..........''...\.......... _.·´

............\..............(

..............\.............\..……….

2015. okt. 11. 00:10
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt a fost még nem kaszálták el?
2015. okt. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Dehogy kaszálták, gagyi tinisorozatokat nem szokták. A Teen Wolf meg a Vampire Diariest sem értem miért nem kaszálták.
2015. okt. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez nem csak egy egyszerű tini sorozat amire a gyenge elméjű "fos" szókincsel rendelkező emberek emberek azt mondhatják hogy fos (Bár kit érdekel a véleményük?..) Ez a legjobb posztapokaliptikus sorozat a Walking Dead után. A kérdésedre visszatérve a 3. évadnak még nincs fix megjelenési dátuma, ami biztos hogy 2016-ban lesz, én Január és Március közti időpontot tippelek.
2015. okt. 11. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez a második legjobb posztapokaliptikus sorozat? Micsoda? Nincs túl sok ilyen témájú sorozat, de azért ez rohadt erős túlzás. Jericho például mindjárt eszembe jut, vagy a Walking Dead mellékszála, a Fear... Vagy a Csillagközi romboló is tekinthető annak, de Stephen King Végítélet című minisorozata is köröket ver erre a butaságra.


Az első évad feléig bírtam. Gagyi látvány, gagyi színészek, logikai buktatók tömkelegei, értelmetlen konfliktusok, még az alapfelállás is ócska.


Egy gagyiság szerintem örök életember beleégett az agyamba: amikor még a sorozat elején az a lezuhant suhancok konfliktusforrása, hogy a sérült, fájdalmakkal küszködő sérültet meggyógyítsák-e, vagy öljék meg, mert HANGOSAN SZENVED ÉS ZAVARJA A TÖBBI BARMOT :DDDD

2015. okt. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hallottam hogy a második évad mennyire jó lett a The 100ban... de ettől függetlenül szenvedősen néztem végig az első évadot, akkora baromságok voltak már az első részben hogy hihetetlen, pedig magát a sorozatot bejelentése óta vártam.


Mellesleg már azzal sem értek egyet hogy a TWD lenne a legjobb post-ap sorozat. Mainstream, és nagy költségvetésű tény, ezért mocsok híres, ennek ellenére konkrétan a túlélésen kívül nem szól semmire. (Nézeti magát tény, de főstory nélkül egy elég értelmetlen dolog ez így. Belegondolva a túlélés is az, de valami irányvonal lehetne, vagy végcél, ami eddig nem volt.)


Mondjuk animációs sorozat, de számomra a Casshern Sinsnél nincs jobb poszt Ap sorozat, egy részben több témát dolgozott fel mint a TWD eddig 5 évad alatt kb. És élőszereplősök közül is a Firefly-t és a Jericho-t is a TWD elé tenném.


Mellesleg nem utálom, a TWD-t, sőt szeretem nézni, csak egyszerűen látványos hibái vannak, és szerintem sokkal többet ki lehet belőle hozni. Nem baj úgy is lassan adoptálják a TWD-be Éli-t! :D

2015. okt. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Konkrétan amúgy erre gondoltam, amerikai internetes újságban írták: "Disappointing


There's something about the growing lethargy of the scripting, aimlessness of the stories, and static nature of the characters that makes the sixth season premiere of The Walking Dead the first to truly question my future with the show."


Teljes version: [link]

2015. okt. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na ezt a Casshern Sins-et meglesem majd valamikor. Amúgy a Firefly szerintem egyáltalán nem poszt-apokaliptikus. Mondjuk ennek ellenére az egyik legjobb sorozat amit valaha láttam. Jó kis sci-fi-western :D
2015. okt. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
kösi #5 :)
2015. okt. 11. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!