Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Walking Dead képregény olvasók...

Walking Dead képregény olvasók és sorozatot nézők! Véleménykifejtést szeretnék!? (Spoiler alert)

Figyelt kérdés

Volna egy pár kérdésem.

Szerintetek ki fogja játszani Negant?

Carl szerintetek felveszíti a jobb szemét?

Ezekiel szerepébe jó lenne-e Dave Fennoy, és ebből kifolyólag szerintetek kap-e Michonne egy szerelmi szálat?

(ugye, a sorozatban ebből kettőt is átugrottak)

Rick összehoz valamit Pete feleségével?

Abraham ha meghal, hogyan fog? (a képregényben a Daryl-pótló karakter öli meg, de itt már van Daryl!)

Glenn meghal?

Nem írok többet, így is hosszú lesz ezekre értelmében választ adni.

Előre is köszönök minden értelmes választ, trollok görgessenek tovább, köszönöm!



2015. okt. 7. 21:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! (Én csak a sorozatot nézem, a képregényt nem olvastam)

1. Fofalmam sincs h ki fogja játszani Negant

2. Valószínű h elveszíti a jobb szemét de nem biztos

3. Sztem Michonne nem fog kapni semmilyen szerelmi szálat bár, sztem osszeillene a fura hajó feka csávóval (bocs nem tom h mi a neve)

4. Lehet h osszejön Rick Pete feleségével de tuti h nem a hatodik évad elejénél

5.Fogalmam sincs h h fog meghalni de remélem még egy darabig élni fog Abraham mivel én bírom

6. hogyha még nem láttad a walking dead 6. évad 3. részét akk !!!SPOILER VESZÉLY!!! Glenn ahogy már mondták valami hősi halált fog halni, mivel ebben a részben elég félreérthető volt hogy meghal-e vagy nem, de 99% hogy nem most fog meghalni viszont vmikor tuti felzabálják szegénykét (Én amúgy kifejezetten szeretem Glennt) !!!SPOILER VESZÉLY!!!

Remélem kicsit segíthettem

2015. okt. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!