Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megmondanátok ennek a sorozatn...

Megmondanátok ennek a sorozatnak a címét?

Figyelt kérdés

Nem tudok róla sokat mondani ugyanis csak 1-2 részt láttam belőle olyan 5-6 évvel ezelőtt de arra emlékszem hogy nagyon tetszett. Amit tudok:ázsiai sorozat (azt hogy kínai vagy japán nem tudom), régi időkben játszódik a történet, azaz kosztümös. (Amiket most leírok azok nem biztos hogy pontosan igazak de én így emlékszem):egy lány a főszereplője. Azokban a részekben iskolába járt. De valamiért folyton megbüntették. Szóval például bottal megverték. Egy apró jelenet van amire jobban emlékszem. A lányt azzal büntetik meg hogy egy vízzel teli tálat kellett fognia és nem tehette le. Aztán talán még az eső is eleredt és a lány elkezdett sírni. Ami megfogott benne az a lány kitartása. Hogy tűri a büntetést. (Sajnos arra már nem emlékszem hogy miért kapta.)

Tudom hogy ez nem sok de ha esetleg tudnátok segíteni azt nagyon megköszönném.



2015. okt. 5. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Sungkyunkwan Scandal ?
2015. okt. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem. Nem az. Szerintem ez nem annyira népszerű sorozat.Mármint az amit én valamennyire láttam.És régebben készült. Szóval nem olyan sorozat amit mostanában szoktak nézni a tinik.De nem tudom biztosan.
2015. okt. 6. 14:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!