Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem néztétek mi a...

Miért nem néztétek mi a bajotok vele miért hagyták abba?

Figyelt kérdés
Miért hagyták abba tv2 nél az emberek a bűnök és szerelmeket? És még ráadásul most ísmételték a super tv2 n azt végignézhettem hogy megin abba haggyák befejezetlenűl, mer azt mondjáh hogy kevesen nézik azok is öregek. Pedig én csak 13 éves vagyok és szeretem nézni ti miért nem néztétek?

2015. szept. 15. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
2 percet láttam belőle, az alapján még az átlag szappanopera színvnalhoz képest is gagyi. Talán ezért nem nézi senki. Meg mert Hajdú Petike gyártja, akit minden ízléssel rendelkező ember kerül.
2015. szept. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Először is nyugi! Ez CSAK egy sorozat, nem dől össze a világ, hogy abbamaradt.

Nem az első és nem is az utolsó sorozat, amit félbehagynak. Ilyen a világ, figyelik a nézettséget és ami az ő pénztárcájuk szerint nem bejövős, azt beszüntetik.

Le kell nyelni a békát! Mert mást úgysem tudsz csinálni. Kár ezen dühöngeni.

Legfeljebb elkezded hanyagolni a tv2-t, ha túl sokszor futsz bele ilyenekbe, és keresel másik csatornát v. letöltesz/online nézel olyan sorozatot, amiről biztosan tudod, hogy több évadot megélt (urambocsá be is fejezett, komplett többévfolyamos termékek). Baromi sok sorozat van, állj neki egy kicsit kutakodni a tv-k műsoraiban v. a netes filmes oldalakon.

2015. szept. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Két perc alapján nem lehet meg ítélni. És ráadásul sokkal jobb a jóban rosszban nál mert ez a legjobb mégis a Jóban rosszban évek óta megy (pedig egy rossz sorozat) ez meg csak pár hónapig ment.
2015. szept. 16. 08:37
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem lehetne valahogy beírni nekik hogy folytassák talán ha összefognánk és sokan írnánk síkerülne a Tamás atyát is így hozták vissza a jóban rosszbanba.
2015. szept. 16. 08:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Panelban laksz?
2015. szept. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem társas házban.
2015. szept. 16. 12:53
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem hogy ilyenkor hol van az a tőbb száz ember aki fennvan a facebookon a bűnök és szerelmek rajongói oldalán!?
2015. szept. 18. 15:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, nagyon fontos!

Ha egyszer egy lány rádírna privátban, még abban az évben, amikor kiírtad ezt a kérdést (tehát 2015), semmi felé képpen ne írj vissza. Ha mégis bele keverednél, semmi képpen ne hagyd, hogy fontos legyen. Az első "a barátom vagy" üzenet után ne írj neki többet. Megkíméled magad egy hatalmas csalódástól, hidd el.

2019. aug. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!