Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok nekem segíteni a...

Tudnátok nekem segíteni a képkeresésben? (Diabolik Lovers - Kou Mukami)

Figyelt kérdés

A kedvenc Mukami vámpíromat készülök lerajzolni, egy 176 cm hosszú, összeragasztott műszaki karton lapra. Korábban már csináltam ilyet, akkor Castiel volt az áldozat ^^.

Gondjaim ott kezdődnek, hogy nem találok megfelelő referencia képet. A Rejet stúdió stílusában szeretném látni a vámpírkámat, tehát egy eredeti teljes testes, lehetőleg jó fölbontású képre lenne szükségem, hogy a laptopot TV-re kötve is láthassam kinagyítva. Fontos, hogy a kezét így tartsa, és ne a szájához: [link] [link] Az sem ártana, ha mosolyogna, elvégre a szobámba lesz :D

Ha viszont valaki ennek a képnek a nagy változatával meg tud lepni: [link] Hálám üldözni fogja.

Az utolsótól kissé tartok, hogy 176 centire kinagyítva, már keresztben nem férne rá a csípőre tett keze, a 60 cm széles lapra.

Előre is köszönöm a segítségét annak, aki segíteni tud a fanartolásban! :)



#kép #fanart #Diabolik lovers #Kou Mukami #Fullbody
2015. aug. 30. 15:34
 1/1 Unikorniswaifu válasza:
Hmmm.....lehet tudok küldeni linket :)
2018. aug. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!