Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Láttam évekkel ezelőtt egy...

Horvath Zuzu kérdése:

Láttam évekkel ezelőtt egy filmet amit már egy ideje keresgélek, de nem találom meg sehogy?

Figyelt kérdés

Láttam jó néhány éve egy filmet. Nem emlékszem pontosan a történetre, de amire emlékszem az az, hogy a fiatal szerelmes pár már tizenéves gyerekként egymásba esik de elválnak útjaik. Találnak egy forrást amelyiket egy szellem vagy micsoda védi. Isznak a kút vizéből és bizonyos időközönként álmuban találkozhatnak. A fiuból valami hadvezér lett, mert tudom egyszer úton vannak a csatában amikor eljött az "álom" ideje és elmegy aludni, hogy találkozhasson a lánnyal.

Ja igen, mindig gyerekként látják a másikat, még ha az már meg is nőtt, azért mert az emlékeikből táplálkozik az álom. Előre is nagyon szépen köszönöm a segítségeteket.



2015. aug. 23. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem ismerem sajnos, de engem is érdekel ez a film. :)
2015. szept. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha megtalálnád, meg ne írd hogy hol van! :-)

Köszi!

2015. szept. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!