Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok ajánlani 2015-ös...

Tudtok ajánlani 2015-ös sorozatokat?

Figyelt kérdés

Teljesen mindegy a kategóriája, bármi jöhet csak vígjáték ne! Igazából az a lényeg, hogy idei sorozat legyen és azért már legyen egy 1.évada.


Köszönöm.:)

15/L



2015. aug. 17. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia, Daredevil tetszett nekem nagyon, most lett vége az 1. évadnak. Illetve a Poldark című, az jelenleg is fut. :)

a trailerük, ha valamelyik érdekelne: https://www.youtube.com/watch?v=KQzRs6UCbuI

https://www.youtube.com/watch?v=7A0U6kQNCN0

2015. aug. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

2015-ben kezdődött:

Scream, Mr. Robot, Humans, Wayward Pines, The Messengers, Secrets and Lies (US), Eye Candy,


2014-ben kezdődött de 2015-ben is ment az évad:

Z Nation, Stalker, iZombie, The Flash, The Librarians

2015. aug. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

A Daredevil nagyon tetszik. :)

A Scream sorozatból már láttam 4 részt de nem igazán tetszett. Kicsit olyan Horrorra akadva beütése van.

De ettől függetlenül az összes többibe belenézek. :)

2015. aug. 17. 16:48
 4/7 A kérdező kommentje:

Ma kezdtem el a Wayward Pines cimu sorozatot es ez meg jobban tetszik mint a Daredevil!

Baromi jo,koszonom! :)

2015. aug. 18. 16:28
 5/7 anonim válasza:

dark matter (még 2-3 rész van az évadból),

ballers (véleményt nem tudok mondani és lehet még van hátra pár rész, de rajta van a nézendők listáján),

izombie (jó szereposztás, nem tipikus gagyi cw)

the royals (nagy kérdőjel)

12 monkeys (csak a főszereplő miatt nézős:)

2015. aug. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2015. aug. 25. 15:16
 7/7 A kérdező kommentje:

Esetleg ha valaki tudna a The 100-hoz hasonlo sorozatot azt nagyon megkoszonnem! ^^

Kiveve Barka,Revolution. Ezeket mar lattam es nem tetszett.


Szoval olyan kene ami ilyen kulonbozo nepek harcairol szol,van benne szerelmi szal meg azert nezheto.

The 100-nal is imadom ezt a Trikru,Azgeda,Foldiek,Egiek,Jeg Nemzezet,Weather hegyiek dolgot:D

2016. ápr. 10. 08:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!