Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez a zene honnan lehet ismerős...

Ez a zene honnan lehet ismerős, miben volt?


2015. aug. 16. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ott van a videó címében, The secret garden, A titkok kertje c. film magyarul, nem ez az?
2015. aug. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyelőre nem tudtam összeegyeztetni a filmmel, de majd megnézem, hátha mégis abból ismerős, de nem hiszem.
2015. aug. 16. 22:37
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy értem nem hiszem hogy láttam valaha is ezt a filmet.
2015. aug. 16. 22:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdező kérlek bocsásd meg hülyeségem! A Song from the secret garden a szám címe.

Csak egy dolgot találtam amiben benne volt az ez: "The track «Song from a Secret Garden» became famous in Korea by being featured in the drama 젊은이의 양지 (which means "Sunny Spots (or Places) of the Young") in 1995. Another track from the album, «Adagio», was featured in the 2004 Wong Kar-wai film 2046."

[link]


Másik lehetőség, botfülemmel én hasonlónak vélem a Schindler listája zenéjéhez, bár egyértelműen nem ugyanaz.

https://www.youtube.com/watch?v=XNSsv86lsok

2015. aug. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!