Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az Once...

Mi a véleményetek az Once Upon a Time című sorozatról? Érdemes nézni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 14. 22:55
 1/4 anonim válasza:

Egyértelműen NEM. Most jönni fognak a rajongók (ha van neki ilyen :D), hogy milyen hülye vagyok, ne nézzem ha nem tetszik, stb., de attól még rossz sorozat.

Az első pár részig jó, de aztán az egész érthetetlenné válik, unalmas lesz. Szerintem ne kezdd el nézni. ;)

2015. aug. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én most kezdtem, kb 6 részt néztem meg. Elég lapos, igazából azért nézem mert nincs jobb jelenleg. Talán 5 vagy 6 évad ment le (nem tudom fut-e még) de már azon gondolkodom hogy ebből mi a francot nyújtanak annyi ideig? Egy évad talán 20 rész szóval istentelen hosszú és a tipikus amcsi kisvárosos, ahol a rendőr, a polgármester, a tanárnő és a furcsa idegen mindig a helyi vendéglőben futnak össze.


Amúgy nagyon jókat írtak róla, azért is kezdtem el, de csodálkoznék ha az első évadot végig bírnám nézni.

2015. aug. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira nem rossz sorozat. Az első évad az azért gyenge még mert nincs összerázódva a csapat, nincs senki között összhang és így elég béna lett. De a következő évadok szerintem már sokkal jobbak, bár ez is attól függ ki mennyire szereti a Disney meséket, mert általában egy évad egy Disney mesére épül, pl: Jégvarázs, Pán Péter, 101 kiskutya, Demóna, Ariel... Ezért aki az adott mesét nem szereti az az évadot se fogja. Nekem a Pán Péteres és a Jégvarázsos kifejezetten tetszett.
2015. aug. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor ez nem nekem való tényleg...

2. voltam.

2015. aug. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!