Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az X-men Apokalipszis filmben...

Az X-men Apokalipszis filmben szerepelni fog Farkas?

Figyelt kérdés
És ha nem, akkor miért nem?

2015. aug. 14. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
44%

Rozsomák esetleg. Amúgy szerintem az alternatív történetvezetés szerint fogják vinni, nem a comic szerint, és akkor igen, ott lesznek az X-Menek is és Magneto bandája is.


*Spoiler*


Comicot rég olvastam, de nem rémlig hogy rozsomák ott lett volna, csak annyi hogy Rouge élesztette újjá En Sabah Nur-t. Mellesleg En Sabah Nur eredeti teste egy kétméteres 140kilós faszi volt, a filmben meg Oscar Isaac fogja játszani... ami érdekes. Bár aztán lehet hogy csak a múltbéli En Sabah Nur lesz OI, a többi meg CGI.

2015. aug. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Az X-men: evolution rajzfilmben volt szerepe Rogue-nak. A képregényben magától ébredt fel.

A filmben Oscar játssza végig, a nemrég publikált képeken látszik.


Wolverine maximum cameo-ként lesz jelen, legközelebb 2017-es Wolverine filmben kap nagy szerepet, ami Hugh Jackman utolsó alkalma lesz a karakterként.

2015. aug. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én arra lennék kíváncsi hogy Ozymandias vagy Mister Sinister fog-e szerepelni. :D
2015. aug. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sinister annyira nagy gonosz, hogy biztos bejelentették volna, ha szerepel. De ő nem fér bele ebbe a filmbe. Sebaj, legyenek még nagy gonoszok a további filmekre :)
2015. aug. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!