Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor jön ki a teen wolf 5....

Mikor jön ki a teen wolf 5. évadának 9. része?

Figyelt kérdés
Nagyon várom az a lényeg hogy feliratosan legyen. Ja és még Lahey-es pulcsit megbízható oldalról honnan lehet rendelni kérlek linkeket tegyetek. Köszi a válaszokat :DDD

2015. aug. 12. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Kedden, mint mindig. :)
2015. aug. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 magic csajszi ***** válasza:

A 9. rész hétfőn fog menni az MTV csatornán, és keddre felkerül több oldalra is, általában szerdára pedig magyar felirattal is felteszik. Sajnos nem engedi, hogy belinkeljem, de én a moovie-n szokom nézni.

:) a másik kérdésedre nem tudom a választ, de ha megtudtad, kérlek szólnál nekem? Én is szeretnék! :)

2015. aug. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én még az 5. Részt se találtam. Melyik oldalra rakják fel leghamarabb feliratosan?
2015. aug. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)! Harmadik kérdező igen majd szólok ha megtudom de eddig sajnos nem tudom :(. Nekem Isaac Lahey a kedvencem :)
2015. aug. 14. 11:36
 5/6 anonim válasza:

Már fent van indavideon a 9. rész Tomi és Rekka fordításában (TeenWolfHun04).

Pulcsikat én láttam aliexpress oldalon, külföldről jön, általában 2-3 hét alatt, én szoktam onnan rendelni:)

2015. aug. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. aug. 24. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!