Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ennek a filmnek a címét keresném?

Ennek a filmnek a címét keresném?

Figyelt kérdés

Nagyon régen keresek egy filmet, illetve könyvet, ami alapján a film is készült.

Talán a nyolcvanas évek elején olvastam és a filmet is láttam, de sajnos nem emlékszem egyiknek a címére sem, csak annyi rémlik, hogy a címben szerepel a fahrenheit szó, ami arra utal, hogy rendkívüli a hőség, amikor a történet játszódik. ( nem a fahrenheit 451 ). Maggie a főszereplő hölgy és rendkívül szenved a hőségtől és a migréntől ( ez fontos momentum). Talán szerelmi szál is van a történetben, sőt biztos..és emlékeim szerint a végén kárt tesz magában, mert nem tudja elviselni tovább a kínjait..hát ennyi, ami rémlik,,segítsetek, ha tudtok, várom az ötleteket, mert azóta is kutatom az elérhetőségét bármelyiknek...meglehet, hogy rosszul emlékszem a történetre és azért nem akadok a nyomára, de, hátha...bízom Bennetek



2015. aug. 12. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ismersz belőle olyan szereplőt,akitől más filmet is láttál,és tudod is a nevét?Sokat segítene.Vagy ha nem is tudod a nevét,legalább milyen filmben láttad azt a bizonyos szereplőt,úgy értem aki mindkét filmben szerepelt,a tiedben,és még egyben.
2015. aug. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem ebből a könyvből valamelyik sztori?


[link]

2015. aug. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem, mert itt az adott történet sztorija és ez teljesen más:


[link]

2015. aug. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!