Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok jó sorozatot?

Tudtok jó sorozatot?

Figyelt kérdés
Eddig a Walking Deadot néztem meg az Agent Cartert! De most ezeknek "vége" és unatkozom! Fiú vok és valami izgi és fordulatos sorozatot akarok nézni! :)

2015. aug. 10. 20:10
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Amerikai Horror Sztori.
2015. aug. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ez vlm horror nem? Azokat nem nagyon szeretem de azért köszönöm
2015. aug. 10. 20:17
 3/21 anonim ***** válasza:

A Doctor Who?(2005) az egyik legjobb sorozat EVER, mondjuk van egy stílusa, de a 6. évad pl zseniális. Régi sorozat ismerete sem szügséges, ajánlom remek cucc.


Breaking Bad szintén, ez egy lélektani dráma.

2015. aug. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ki vagy doki? Már gondolkoztam rajta! A breaking.... néztem de vlmiért abba hagytam!
2015. aug. 10. 20:22
 5/21 anonim ***** válasza:
Dokit megéri, rettentően szórakoztató sorozat, és nagyon sok minden van benne, mivel bizonyos szinten epizodikus. Mondjuk a legnagyobb baj vele hogy sok doktor volt mára benne, mire megszerettem egyet elment. :/ Jelenleg a 8. évad előtt jött a 4. doktor az új szériában. Nem sokára indul a 9. évad.
2015. aug. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Röviden miről szól
2015. aug. 10. 20:27
 7/21 anonim ***** válasza:
Dexter - egy sorozatgyilkosról szól, aki a rendőrségnél dolgozik vérnyomelemzőként
2015. aug. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam már
2015. aug. 10. 20:35
 9/21 anonim ***** válasza:
Doki egy időlordról, akinek van egy gépe, a Tardis ami utazik téren és időn át. A Doktor valódi neve az egyik legnagyobb titok a sorozatban, ezért mindenki csak "Milyen doktor"-nak hívja. Mindig egy ember társat vesz maga mellé, aki általában egy fiatal csaj, és kalandokra viszi őket. Több bolygón, több időben megfordultak, rengeteg új fajt megismertek. Illetve van egy történet ami ködös - gondolom a régi szériában benne volt, de nem volt időm rá, lévén több mint 20 évad - hogy a Dalekek és az Időlordoknak volt egy csúnya háborújuk amiben az idő szétszakadt és az összes időlord eltúnt a Dokin kívül, így ő a faja utolsó egyede. A Doki valódi kora a 6. évad körül 1100 év volt, illetve a sorozat szeret fordulatokra építeni, rengeteg rohadt izgalmas paradoxon van benne, és elég jól egészítik ki a történetet későbbi dolgok.
2015. aug. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Még kezdő vagyok Sorozatok terén ezért vlm olyan sorozatot akarok ami nagyon odabasz és meg imádom a sorozatokat
2015. aug. 10. 20:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!