Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Született feleségekben Mike...

Született feleségekben Mike hogy és miért ölte meg Dave feleségét és gyerekét?

Figyelt kérdés
Pár részt kihagytam, és lehet pont akkor volt, hogy mi történt. Most pedig ott járok a sorozatban, hogy Dave bosszút akar állni Mike-on, de az nem igazán tiszta, hogy pontosan mi is történt.
2010. márc. 7. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem Mike ölte meg,és nem is gyilkosság volt..A történet szerint Susan és Mike mentek kocsival hazafelé amit Susan vezetett,és akkor történt egy autóbaleset(a két kocsi összeütközött).A másik kocsiban utazott Dave felesége és kislánya,mindketten meghaltak.Mivel Susannál nem volt jogsi(vagy ivott?) Így azt mondták,hogy Mike vezette a kocsit(ők is megsérültek)..Dave abban a hiszemben gyűlölte Mike-t ,hogy ő a felelős a családja haláláért..De az egyik részben Susan avval próbálta vigasztalni Dave-t,hogy előbb-utóbb kiheveri a gyászt,ahogy ő is amikor e balesetet okozott,és 2 ember meghalt.Vagyis elmondta neki,hogy Ő vezetett..

Érthető voltam?:)remélem igen...

Csak megjegyzem a régi részeket ha nem láttad a neten fent vannak,le tudod tölteni,és meg nézheted..

2010. márc. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Dave akkor gyászol amikor a második felesége is meghal(Edie )...
2010. márc. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi, mostmár értem.

Akkor gondolom még nem mondta el Susan Dave-nek, mivel én neten kezdtem el folytatni és még ott járok, hogy Dave úgy akar bosszút állni Mike-on,hogy megöli Kathryn-t.

És akkor már Susan lesz az elsődleges célpont,miután megtudja?:D

2010. márc. 7. 14:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!