Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Teen Wolf rajongók help! Mit...

Teen Wolf rajongók help! Mit tudtok Scott szüleiről?

Figyelt kérdés

Elkezdtem írni egy Theo Raeken fanfictiont, de az egyik részhez szükségem lenne néhány információra Scott szüleiről, ha tudtok valamit kérlek segítsetek.

Scott hány éves volt mikor elváltak?

Az apja hova költözött?

Mikor elváltak az apuka már fbi ügynök volt-e, illetve ha nem, mikor lett az?



2015. júl. 30. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Scott asszem 3 éves volt amikor elváltak a szülei, vagy valahogy akörül... a többit nem tudom, viszont majd elküldöd nekem a fanfic linkjét privátban? Imádom a sorozatot, én is elkezdtem írni egy történetet róla, viszont nem sok jót találtam, amit olvasnék is.

Amúgy sok sikert hozzá! :)

2015. aug. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Először meg akarok írni pár részt, mielőtt nyilvános blogba kitenném, legalább hármat-négyet. Egyenlőre azt sem tudom, hogy lesz-e elég ihletem hozzá.

De amint létrehozok neki egy blogot, elküldöm!^^

2015. aug. 1. 22:44
 3/6 anonim ***** válasza:

99%-ig biztos vagyok, hogy már FBI ügynök volt, mert akkor ivott utoljára, és egyszer azt mondta Scottnak, miután lelőtte a csávót, aki le akarta lőni Stilest, hogy korábban ivott, hogy eltávolodjon az élménytől. Ebből következik, hogy ölt embert, mielőtt elváltak, és szinte biztos vagyok benne, hogy nem magánemberként tette, hanem FBI ügynökként.

Szerintem nem derült ki, hogy hova költözött és arra se emlékszem, hogy Scott hány éves volt, mikor az eset történt.

2015. aug. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én abból következtettem erre a 3 éves korra, hogy ugye a feje elég nagy volt már ahhoz, hogy nyomot hagyjon a padlón, amikor az apja megütötte, a koponyája mégsem tört be, viszont megvédeni se tudta magát, szóval olyan nagy se lehetett...
2015. aug. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem San Francisco-ba? Én úgy emlékszem legalábbis. Bár lehet nem rögtön azután költözött oda, hogy elhagyta Scottékat, de mikor elment azt mondta, hogy vissza kell mennie San Francisco-ba, mert van valami ügy, vagy visszahívták, nem tudom.
2015. aug. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Így jópár évvel később, lett valami a fanficből?
2022. júl. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!