Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok egy jó horrorfilmet...

Hood (Kapucni) kérdése:

Mondanátok egy jó horrorfilmet/thrillert?

Figyelt kérdés

pl.: Az esemény, 1408, Kör, A szobatárs

Jöhetnek nagyon durvák is, erős idegzetű vagyok.


2015. júl. 29. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Hívatlan vendég

Az árva

Jessabelle

Sinister

Titkok kulcsa

Grave Encounters

Psycho (1960)

Megérzés

Bujocska

Azonosság

Úgy fent, mint Lent

Démonok között

It Follows

2015. júl. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a pszichothrillereket is nagyon bírom, nem tudom, nálad játszik-e ez a kategória, de rám nagy hatást gyakorolt a Gödör című, ez elég nyomasztó és kicsit gusztustalan. A Stokert nemrég láttam, nekem nagyon-nagyon tetszett, bár nem túl jók az értékelései. Klasszikusnak mondható a Texasi láncfűrészes, az első horror, amit láttam, sosem fogom elfelejteni... :D A Fűrész filmek durvák, azokat is nézheted. Ez csak a felszín kapargatása, nem is vagyok annyira otthon a műfajban, de hátha segítettem. :)
2015. júl. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ójaj, és a King-regényeken alapuló filmeket kifelejtettem, pedig azok zseniálisak.Például a Ragyogás, Állattemető (bár ennek szerintem más a filmes címe), Carrie, stb. És eszembe jutott, hogy anya kedvenc ilyesmi filmje az Ómen, de az eredetit nézd. Az tényleg beeszi magát a bőröd alá.

Nagy lelkesen ennyit tudok felsorolni, előző voltam. :)

2015. júl. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tébolyultak
2015. júl. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2015. aug. 2. 17:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!