Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta az Amerikai Horror...

Aki látta az Amerikai Horror Story: Zártosztály évadot, meg tudná mondani, hogy A gonoszság eredete részben azután, hogy Mary Eunice elviszi Dr. Ardennek a bizonyítékokat arról, h náci tiszt volt, mi történik?

Figyelt kérdés
Mert mostanában adják a Viasat6-on, és én ezt a részt feljátszottam, de utólag kiderült, hogy már annyi dolog volt feljátszva a tv-n, hogy nem volt hely az egésznek, ezért nem láthattam a teljes részt, viszont neten sem tudom visszanézni, mert perpillanat eléggé lassú, szóval nagyon megköszönném, ha valaki, aki látta, elmondaná, mi történt még benne.

2015. júl. 27. 01:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem Jude nővér vitte a bizonyítékokat annak a bácsinak Ardenről?:D

Én így emlékszem.

Szóval Jude elviszi, a bácsi felhívja őt telefonon hogy kivizsgálta az ügyet, de mire odaér Jude, Mary megöli a bácsit.

Ha erre gondolsz.:)

2015. júl. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én arra gondolok, mikor Mary megöli az embert, aki rájött Dr. Ardennek erre a titkára, és elviszi tőle a bizonyítékokat, és hogy azután mi volt még ebben a részben ezek után? :) Az egészre gondolok, hogy mi lesz Lanaval, meg ilyesmi :) De azért köszi :c
2015. júl. 27. 03:30
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Spoiler!


Utana Dr. Thredson felveszi a maszkjat es Lanara fekszik. -Itt van egy visszajatszas regebbrol, es mutatjak, hogy Dr. Thredson mar milyen regota figyeli Lanat.- Aztan Lana kenytelen eljatszani az anyat, hogy megnyugtassa Thredsont. Thredsonnak nem eleg, tejre vagyik, es szopni kezdi Lana mellét.


Napjaink: A nyomozok megtalaljak a 3 felakasztott hullat. Megtalaljak az eldobott telefont, mivel arra hivas erkezik. A gyilkos beszel a masik oldalon.

Az eltunt horror-imado nő egy asztalon fekszik. Es egy ferfi all folotte "Bloody Face/Véres Arc" maszkjaban.


Spoiler vege! Remelem segitettem:)

2015. júl. 27. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De amúgy miért nem nézed meg a neten? Sorozat-barat.com-on is fent van.
2015. júl. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Írta, hogy lassú a nete...
2015. júl. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2015. júl. 27. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!