Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kinek tetszett a Fringe...

Kinek tetszett a Fringe (Rejtély) c. sorozat?

Figyelt kérdés

Nagyon nyomták, elkezdtem nézni, de elég erős X akták koppintás.

Minden részben van valami hülyeség, de egyébként semmi extra.

Be fog indulni vagy végig ez megy?


2015. júl. 24. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne erőltesd. Ha már az elején nem tetszik felesleges nézned, mert igen ez lesz végig.

És nem X akták koppintás, csak hangulatában és stílusában hasonló sorozat.

Viszont ha ez neked nem jön be, akkor kár fárasztanod vele magad. :-)

2015. júl. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kössz a választ.

Az nem fekszik, hogy egy kaptafa az összes rész(van valami rejtély, ami próbál marha tudományosnak tűnni, de valahonnan lopták, JJ az apját hülyének nézi, a nő makacskodik, mindig megjelenik az a nagy cég bla bla bla).

Illetve sok a hülyeség.

Például, hogy a fényképeken látszik a megfigyelő.

Hát apám:D

2015. júl. 24. 19:01
 3/3 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem állati jó sorozat, amit pont az első néhány rész alapján nem igazán lehet megítélni, azok kimondottan gyengébbek. Később sokkal jobb lesz a sztorija, mondjuk hibátlan soha. Az X-Aktáknál viszont sokkal jobb szerintem.


Azt persze nem tudhatom, hogy neked mennyire tetszik - ha azóta mégis megnézted, vagy később megteszed, majd írd meg!

2022. febr. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!