Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek meik tetszett jobban?...

Nektek meik tetszett jobban? Agymanók vagy a jégvarázs? Mi a véleméjeket róla?

Figyelt kérdés

2015. júl. 21. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Én a jégvarázst jobban tetszett. Szerintem kicsit jobb a történet, meg szebben meg vannak csinálva a szereplők. Meg egyszerűen szimpatikusabb, izgalmasabb. De az agymanók is jó.
2015. júl. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Agymanok, szenzációs ahogy a lány elkezd kamaszodni és ezt belülről láthatjuk, egyértelműen Agymanok, meg felnőtteknek is, ellenben a jegvarazzsal
2015. júl. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Jégvarázs,nekem ez jobban tezszi kmert, gyönyörű a története és nagyon jól vannak megcsinálva a szereplők, és felnőttek és gyerekek is egyaránt szeretik!
2015. júl. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Imdb meghozta a dontest hogy agymanok a legjobb 8.6

Frozzzzen 7'5 hahaha :D :D

2015. júl. 31. 22:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy a Jégvarázs. tanulságos történet, szép dalok, gyönyörű képi világ. Szerintem egy felnőtt számára is élvezhető.
2015. aug. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen de az 1 lanyos hule mese. Hamar meguntam. Bocs
2015. aug. 6. 15:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindkettőt nagyon szeretem, de még huszonéves fiúként is a Jégvarázs a nyerő és azt láttam sokkal többször. Az Agymanók története és megvalósítása zseniális, de a Jégvarázs sokkal nagyobb érzelmeket ad át. Szerintem ugyanúgy idősebbekhez tud jobban szólni.
2016. okt. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!