Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Horror filmek kezdőknek?

Horror filmek kezdőknek?

Figyelt kérdés

Hát hogy is mondjam, láttam már néhányat ilyen filmnézős "bulin", bár amire emlékszem is, az a Rémálom az Elm utcában meg a Fekete ruhás nő (van ilyen egyáltalán?). Na mindegy, nem nagyon vagyok otthon a témában... Ezeknél nem igazán féltem, hogy őszinte legyek... egyszer egyszer megrezzentem de ennyi. Nem tudom egyébként, hogy ezek általánosságban mennyire számítanak ijesztőnek a horrorfilmek között.

Szóval a lényeg, hogy tudtok ajánlani olyan horrorfilmeket, amiket általában "kezdőként" szoktak az emberek megnézni?



2015. júl. 12. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyerekjáték

Halálos kitérő 1-2-3-4 (az 5. nagyon gyenge)

A texasi láncfűrészes

A balta

2015. júl. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


A rémláom az Elm utcában pont olyan. Csakhogy a folytatások felemások, van, amelyik jó, és van, amelyik borzalmas.

Folytathatnád a Halloween-el, és a Péntek 13-al (a péntek esete hasonló, mint a Rémálom az Elm utcábannál, az eredeti után van elfogadható és botrányosan béna része is).


Bár szerintem inkább az legyen a cél ,hogy jó és kiváló horrorfilmeket nézz. De szögezzük le, nem az a horror, ami egy "hirtelenkiugrikmegijeszt" cuccokkal akar csak operálni, meg hogy fröcsög avér. A jó horror ennél sokkal több.


A dolog - az eredeti -, Gyilkos túra, A kocka, Hellraiser, A barlang - 18+-os -, Alein 1-2-3, Cápa, The Badabook, Ragyogás, 28 nappal később, Az ördögűző...


Ezek jó leglaább jó, de sokuk kiváló film.


Jó szórakozást.

2015. júl. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2015. júl. 12. 12:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Kéjutazás

Lélekszám 436

2015. júl. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!