Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Barátok köztben Alíz és Peti...

Barátok köztben Alíz és Peti mikor feküdtek le?

Figyelt kérdés
Sok rész kimaradt éppen ezért lepődtem meg a mostani résznél. Hogyan történt mert ezen ledöbbentem:o

2015. júl. 1. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tán Ádám születésnapja volt,de elugrott vmerre Hannával. Közben Peti meg Alíz berúgtak, aztán dugtak.
2015. júl. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, kb. 2 hete vetítették: Alíz csalódott, hogy nem jött össze a meglepetése, mert Ádám nem volt ott a saját szülinapi buliján. És Hanna is hiányzott, mert Ádámnak segített egy kis személyes nyomozásban. A hiányuktól Peti és Alíz beszélgetni kezdtek, jól érezték magukat, majd a joghurtoskocsiban folytatták, piát keverve a joghurtba. Lerészegedtek és ott szexeltek, még a kocsi is mozgott.
2015. júl. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja bocs, olyan régen nem, múlt héten volt!
2015. júl. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mentek a zöld kezek!:D

Azért elég vicces,már tényleg nem nagyon tudnak mit kitalálnixD

2015. júl. 2. 11:54
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
nem ítélem el Petit,ki az a ki nem d.u.g.ná meg Alízt?aki nem az b.z.i!
2015. júl. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok buz1, de ha Hannával lennék együtt, akkor nem dugnám meg Alízt akármennyire is részeg lennék és/vagy kínálgatná magát
2015. júl. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó megmondta a frankót! Mindkettő jó nő amúgy, de hiába, mert ha az egyikkel együtt lennék, nem néznék rá a másikra!

Amúgy mellékesen mondom, hogy Alíz (Nagy Alexa) a valóságban szabad préda, jelenleg nincs senkije, de várja az igazít! :D

2015. júl. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!