Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 51-es körzetről filmek, címek?

51-es körzetről filmek, címek?

Figyelt kérdés
51-es körzetről készült filmeket tud valaki mondani, a 2015-ös változatról tudok, de a kommentek alapján nem nézem meg, mert nagyon lenézik, és amúgy is feliratos még?! Azt olvastam hogy számtalan film készült az 51-es körzetről de egyet sem találtam! Esetleg jó UFO-s filmeket tud valaki mondani, már láttam az összes UFO-s filmet szerintem, de hátha tud valaki még újat mondani! Köszönöm előre is a válaszokat!

2015. jún. 25. 19:50
 1/6 anonim válasza:

Sose bóklássz az 51-es körzetben még ebben az évben fog ki jönni de van benne néhány valós dolog:

[link]

Gondolom ezt már láttad:Az 51 es körzet titkai

https://www.youtube.com/watch?v=B6LGTSsI-dQ

De ha kell még akkor majd még keresek de nem hiszem hogy van több magyar főleg nem 2015-ös!

Legtöbb angol van és nem hiszem hogy lefordítják magyarra a 2015-össeket vagy ha le is akkor az év végére lesz!

Ha érdekel még néhány dolog akkor írj rám privátban!

De ne reptoitkodj! Igen te! Lehetetlen! De lehetséges!

2015. jún. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
2015. jún. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
2015. jún. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
2015. jún. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem Dokumentum filmre gondolok, hanem Thiller, vagy Akció, vagy horror, vagy mindegy! Csak az 51-es körzetről szóljon! Azért köszi a válaszokat!
2015. jún. 27. 15:10
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a link-eket, de nem dokumentum film érdekel!
2015. okt. 4. 14:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!