Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki be tudná linkelni azt...

Valaki be tudná linkelni azt az interjút, amiben a Jont játszó szánész azt nyilatkozza, hogy elvileg nem jön vissza a 6. évadban?

Figyelt kérdés

Illetve bármi olyan, ami ezzel kapcsolatos.

Olvastam, hogy elivelg mondott valamikor ilyet, de nem találtam sehol. Én pont ma néztem meg az utolsó részt, és teljesen ki vagyok, a végén levegőt se mertem venni. Pont most szerettem meg Jont, erre meg puff neki....

Na mindegy, szóval, ha valaki tud segíteni, azt megköszönném!!!!! :)



2015. jún. 18. 22:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Beírod pl. Kit Harington season 6 interview és az első találat: [link]
2015. jún. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jaj, köszönöm szépen. Én youtube-on kerestem, azt hittem ott van, akkor azért nem találtam. :)
2015. jún. 19. 09:56
 3/12 A kérdező kommentje:
Jesszus, és ha tényleg nem jön vissza??? :( Ezt most kár volt elolvasnom, nem fogom kibirni a kövi évadig...
2015. jún. 19. 10:01
 4/12 anonim ***** válasza:
5%
mi lesz, ha nem jön vissza? van 1000 másik szereplője a sorozatnak, akik nagy része mind jobb/izgalmasabb karakter mint Jon
2015. jún. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Persze, mindenkinek más a kedvence, de nem tudom te hogy fogadnád, ja mpndjuk a te kedvencedhalt volna meg. Lehet az meg engem nem érdekelt volni, de akkor meg nrm foglalkozom vele, de tisuteletben tartom hogy másnak jiányzik.
2015. jún. 20. 12:01
 6/12 anonim ***** válasza:

az egyik kedvencem már meghalt, azóta nyilván a 2. kedvencem lett a kedvenc. szerintem részben épp amiatt jó a sorozat, hogy be mernek vállalni ilyeneket. egyik szereplő sincs biztonságban mert ez egy ilyen világ; nem számít, hogy közönségkedvenc-e vagy főszereplő.

fogd fel úgy, hogy Jon halála rengeteg izgalmas történetszálra ad lehetőséget a következő részekben (+ egyébként a nyilatkozata alapján a 7.évadban még simán visszatérhet ;))

2015. jún. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%

Nem fog visszatérni. Annak idején Rob Starkot is siratták az emberek bár Havast többen kedvelték. Ez egy ilyen sorozat, ez van. Nem kell hitetgetni magatokat, hogy de a vörös ribi pont visszament a várba. Nem lesz feltámasztás, nem lesz többé Havas Jon.

Számomra is a sorozat legkedveltebb karaktere pusztult el, de ez van.

2015. jún. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%

Nem hinném,h a könyvben ez lesz a vége.

A sorozatban meg ki tudja? Eléggé szétbarmolták már..

2015. jún. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%

De miért kell lepontozni azt, aki nem szereti Jont? Vagy őt kötelező imádni?

Kicsit szálljatok már magatokba és fogadjátok el, hogy vannak, akik lesz*rják Jont.

2015. jún. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit, mondtam, mindenkinek más a kedvence, ez engem nem zavar.
2015. jún. 20. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!