Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megnéztem egy horrort és nem...

Megnéztem egy horrort és nem tudom aludni.huszon éves fiú vagyok. Mit tehetek? Néznék meséket az megnyugtat, de félek hogy a szüleim rájönnek hogy szeretem a meséket, és dilisnek hisznek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. jún. 18. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Mondd már meg melyik film volt az. Kíváncsi vagyok.

Ha ennyira tabu nálatok a mese nézés, vagy ennyire maradiak a szüleid, akkor töltsd le, és ha megnézted töröld. Nézd online, törölj előzményeket, stb...

2015. jún. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Verd ki,az lenyugtat.
2015. jún. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A filmre én is kiváncsi lennék. Elég durva lehet, ha egy huszonéves nem tud aludni tőle... főleg egy "fiú" Paranormal activity?
2015. jún. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mese helyett valami vígjáték, mondjuk? Lehet, hogy az is "használ".
2015. jún. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
áááááá inkább mesét néznék.
2015. jún. 18. 23:04
 6/7 anonim ***** válasza:

A horror célja pont a félelemkeltés. Esetedben ez túl jól sikerült. ;-)

Nincs ebben semmi ciki, pont ez a lényege ennek a műfajnak. Csak van, aki lazábban tudja venni, van, akire meg nagyobb hatással van.


Abban meg, hogy mesét nézel, semmi megdöbbentű, rossz vagy elítélendő nincs. Baromi hülye sztereotípia, hogy mesét csak kisgyerekek nézhetnek. Aki emiatt dilisnek néz, na, azzal van valami gond.

De egyébként miért jönnének rá? Ha nem akarod, nem fognak rájönni.

2015. jún. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi volt a film címe??? KELL!!!!!!!!!!! :D
2015. jún. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!