Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valami jó zombis horrorfilm?

Valami jó zombis horrorfilm?

Figyelt kérdés

2015. jún. 17. 01:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Haláli Hullák Hajnala.
2015. jún. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%

Ne vígjátékot mondjunk már neki, ha zombis horrort akar... Így hirtelen, a jobbak közül:


28 nappal később

28 héttel később (előző folytatása)

Legenda vagyok

Z világháború


Akkor még ott van az 5 részes Kaptár sorozat is...


Így hirtelen ennyi.

2015. jún. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Jogos, de a tieidből is maximum a Kaptár (Res Evil 1) volt horror.
2015. jún. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 savanyújóska ***** válasza:
Legalábbis, ha a horror alatt nem a hentelést értjük. (A kaptárt én is szerettem, pedig a jumpscare/hentelés duóért nem vagyok oda, pl. Conjuring nem is tetszett, és szerintem mint horrorfilm is borzasztó.)
2015. jún. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A 28..., és a Legenda V'ok nem zombis, hanem járványos film.


Élőholtak éjszakája, Holtak Napja, Holtak Földje, Holtak Hajnala, Az élőholtak Visszatérnek 1-2-3, Holtak naplója, Gonosz Halott 3, A tinizombik visszatérnek (a címe kicsit lehangoló, de a film jó), Re-animátor 1-2-3, Juan of the Dead, Zombi Holokauszt, Nudist Colony of the Dead, Poultrygeist, Resident Evil: Bioterror, és persze a Night of the Day of the Dawn of the Son of the Bride of the Return of the Revenge of the Terror of the Attack of the Evil, Mutant, Alien, Flesh Eating, Hellbound, Zombified Living Dead Part 2 in Shocking 2-D.

2015. jún. 17. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A gonosz halottnak már 3. része is van? A conjuringban meg nem is henteltek..
2015. jún. 17. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22%
Zombis horrorfilm nem is létezik igazán,sokat láttam,de egyik sem volt horror.
2015. jún. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5-ös jókat mond, érdemes rá odafigyelni! :)

Néhány kiegészítés: Dellamorte Dellamore, Zombi (Lucio Fulci), A pokol hét kapuja, Zombik városa, Re-Animátor 1-3. Az élőholtak éjszakájából, a Holtak hajnalából és a Holtak napjából van remake. Ha jót akarsz röhögni, javaslom a Náci Zombik 1-2-t. :)

2015. jún. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Zombieland

Halottasház


Bár a Zombieland horrorvígjáték, hentelés alig van benne, viszont a Halottasház a kedvenc horrorfilmem, rémísztő inkább az egész, nagyon jó! :)

2015. jún. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!