Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi is ez a star wats spin-off?

Mi is ez a star wats spin-off?

Figyelt kérdés
olvastam hogy lesz egy rge one nevű spin-off miről fog szólni kik szerepelnek benne mikor játszódik bármi fontsat tudtok irjátok le:)

2015. jún. 11. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Helyesen írva Rogue One a címe, és jövőre jön ki a mozikban, elvileg decemberben.

Annyi ismert, hogy ez a film a negyedik rész előtt egy kicsivel fog játszódni, és a Halálcsillag terveinek az ellopásáról szól.

Elvileg teljesen saját színészi gárdája lesz, elvégre a szereplők olyan karakterek, akik nem szerepeltek a korábbi filmekben.

Gareth Edwards rendezi a filmet, ő jobbára az új Godzilla kapcsán ismerjük, szerintem épp emiatt vakmerő húzás volt őt választani, de reméljük jól sül el a dolog.

A színészek közül Felicity Jones, Diego Luna és Ben Mendelsohn neve ismert, hogy kiket fognak játszani, azt nem tudjuk.

2015. jún. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Edwards valóban friss névnek számít a blockbuster szakmában, ezért elsőre én is kissé furcsálltam, hogy rá bíznak egy Star Wars filmet. De végül is nem egy normál folytatásról, hanem "csak" egy spin-offról van szó, és mostanában több nagy mozi franchise-t is rábíztak kevésbé ismert rendezőkre (Colin Treverrow - Jurassic Park, Marc Webb - Pókember, és maga Edwards - Godzilla), ennek fényében pedig érthetőbb a dolog.


Edwards nagy geek-nek próbálja beállítani magát, a Godzilla készítése alatt a rajongók szinte a kezéből ettek, mert pont azt mondta nekik, amit hallani akartak. Felteszem, ez is hozzájárult ahhoz, hogy egy másik nagy múltú, erősen nosztalgikus rajongókkal rendelkező filmsorozat egyik részét is a kezébe adják.

2015. jún. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!