Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mivel tudom megnyitni a...

Mivel tudom megnyitni a hdtv-lol kiterjesztésű fájlokat?

Figyelt kérdés
Töltöttem le filmeket, de semmivel sem tudom megynyitni, lécci segítsen valaki!
2010. febr. 28. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Hdtv-lol kiterjesztésű fájl nincs. Gondolom sorozatot töltöttél le, mert azok neveiben szoktak ilyenek lenni.

Itt van egy példa: Greys.Anatomy.S06E15.HDTV.XviD-LOL.avi

Greys.Anatomy.>cím

S06E15.>évad, epizód

HDTV.XviD-LOL>ez azt mutatja, hogy tv-ből felvett, a LOL a release-készítő neve

avi>na ez a kiterjesztés, ezt simán media player classic-kal meg lehet nyitni

2010. febr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
KÖszi a válaszod, mert ezzel is okosabb lettem :-D de itt van pl az egyik neve: the.legend.of.the.seeker.10102.hdtv-lol.002 itt a kiterjesztés a 002 ezt hogyan nyissam meg? mert ha csak simán átírom avi-ra akkor sem nyitja meg..:-S
2010. márc. 1. 18:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Azoknál minden ilyen fájlt le kell tölteni (001, 002, 003 stb) amennyi van, és ha minden jól megy, akkor van egy .crc fájl is, és ha mindegyik 'piece' megvan, akkor katt a .crc fájlra total cmd-ben és akkor összeilleszti. Am leírhatnád, melyik oldalról töltesz le, mert akk lehet h pontosabban le tudnám írni.
2010. márc. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ahha! Nagyon köszi!:-) Meg van a crc. fájl, már csak le kell töltenem a többit és megírom, hogy működött-e. :-D

Ja és az oldal linkje: [link]

2010. márc. 2. 21:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!