Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy kell meghallgatásokra...

Hogy kell meghallgatásokra jelentkezni?

Figyelt kérdés

Tudom, a kérdés hülyén hangzik, de arról van szó, hogy én nagyon szívesen szerepelnék reklámokban meg hasonlók, és azon morfondíroztam, hogy ennek az egész meghallgatásokra való jelentkezéseknek mi a menete.

Meg egyáltalán hol keresgéljem ezeket a felhívásokat, hogy pl: ilyen meg ilyen kinézetű gyerekeket keresünk xy szerepre.



2015. jún. 7. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ügynökségen keresztül
2015. jún. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bővebben?
2015. jún. 8. 14:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Felfigyel rád egy ügynök, perkálsz neki, ő meg megpróbál reklámokba benyomni. Sajnos máshogy nem nagyon megy ez, nyílt meghallgatásokat nem nagyon tartanak, ha mégis, akkor kérnek tapasztalatot, és ha nincs, nyilván esélyed se lesz.

Érdemes lenne statisztaként elkezdened, két éve pl itt forgatott a Borgiák stábja, az remek tapasztalat lett volna, látni testközelből, hogyan történik a profi forgatás profi színészekkel, profi stábbal. Aztán ha valamivel kitűnsz a többiek közül, még egy-két mondatos szerepet is kaphatsz.

2015. jún. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!