Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem beteg film a...

Csak szerintem beteg film a "Csillagainkban a hiba"?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy bennem van a hiba, de szerintem kb. 5 perc gyenge dráma volt a végén... bár ennek a hatását is kiütötte maga a film. Ezt azért mondom, mert olyan sz.r a szereplők hozzáállása/felfogása, hogy már majdnem idegesítő. Példamutatónak meg végképp nem lehet nevezni. A valóságban nem hiszem, hogy létezik ilyen ember.

Nekem az jött le az egészből, hogy pár szerencsétlen úgy gondolja, hogy sehogy (lol). Szerintem minden embernek vannak céljai, amiket nyilván nem tudna elérni a főszereplők helyében (a betegségek miatt). Betegesen irreális a viselkedésük, emiatt lehetetlen meghatódni/megkönnyezni a filmet.



2015. máj. 18. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem láttam és nem is érdekel, mert ugyanebben a témában volt "szerencsém" a "Most jó" című remekmű höz, amiről minden fórumon áradoztak, de engem nem tudott meghatni, csak felidegesített a csaj vergődése meg a bunkó viselkedése. Ha ez is ilyesmi, akkor meg is értem a véleményedet. 28n
2015. máj. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én sírtam rajta, bár az tény, hogy cseppet sem realisztikus.
2015. máj. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!