Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pretty Little Liars-sal...

Pretty Little Liars-sal kapcsolatos kérdés. Magyarázatra lenne szükségem?

Figyelt kérdés

Most járok a 2. évad 19. részénél, és egyszerűen imádom.

De van 1-2 dolog, ami nem világos.

Az egyik, hogy a lányok hogyan úszták meg közmunkával a büntetést, ha elvileg őket tartotta a rendőrség Alison gyilkosainak?

Vagy ez hogy volt?

Illetve a Spencer-Jason testvéri kapcsolat teljesen homályos. Ebből, a mostani részből szinte semmit nem értettem. Valaki elmagyarázná nekem ezt is?

Előre is köszönöm! Spoilereket nem szeretnék! Csak az eddigiek alapján.



2015. máj. 17. 22:25
 1/3 Tutami válasza:

Szia!

Sajnos már nem emlékszem a kömunkás részre de abban viszont tudok seíteni hogy hogyan testvérek.Spencer apukája Jason apja is de ez majd később lesz világos illetve Jason anyukájának viszonya volt Spencer apukájával.Remélem tudtam segíteni!

2015. máj. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy érted, hogy teljesen homályos a Spencer-Jason testvéri kapcsolat... Szóval, Spencer apja kavart Alison anyjával. Nem tudom ezen mit nem értesz, vagy hogy mi a homályos benne.
2015. máj. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A közmunka azért volt mert Spencer anyja ügyvéd!:)
2015. jún. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!