Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem csak én imádom a Narutot?...

Nem csak én imádom a Narutot? Kíváncsi vagyok mennyire népszerű

Figyelt kérdés
én személy szerint imádom.. a legjobb sorozat a világon : P Egyszerűen a benne lévő ahrcok, háttézenék és a történet hihetetlen jó.. 16/F
2010. febr. 24. 20:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kocka vagy és kész...de nem csak te. Én is végignéztem az összes részt, és a shippuudenből leadottakat is. Ezenkívül még jó a Bleach, Chrno Cross, Full Metal Panic - Fumoffu, és még kisezer sorozat. Nincs egyedül a Naruto, de nézem én is folyamatosan, biztos ami biztos.
2010. febr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
ha nincs máás a tv-be,akkor elnézem,de nem vagyok oda érte.inkbább bármi más mese.
2010. febr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az anime nem mese, kedves második. A mese az a Micimackó. Amúgy a kérdésre válaszolva, egyszerűen imádTAM. Még másfél-2 éve, amikor adták a Jetixen, akkor tényleg durva fanatikus voltam, aztán néztem mellette a Shippuudent is, de aztán hirtelen gebasz lett a géppel, aztán cirka fél évig nem volt gépem. Akkor elég volt fél év ahhoz, hogy elmenjen tőle a kedvem :( De amúgy nagyon szeretem még mindig, csak éppen nem nézem. Amíg néztem, Itachi volt a favorit! ;)
2010. febr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
énse a Jetixen lévőre gondoltam, hanem a shippudenre.. Mostanában nagyon jó részek voltak.. Olyan ahrcok, hogy hiheteten.. szerintem érdemes lenne megint elkezdened letöltögetni..
2010. febr. 24. 20:33
 5/16 anonim ***** válasza:
Rossz hírem van kedves harmadik, Itachi egy 6-7 rész óta megmurdelt. De jól bírta :)
2010. febr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok! Igen, tudom, ezért kívántam, hogy dögöljön meg, amiért megdöglött :D De hát Istenem... mégiscsak Akatsukis volt.
2010. febr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
jah, csak én direkt nem akartam spoilerezni:P
2010. febr. 24. 20:52
 8/16 anonim ***** válasza:
Shippuuden óta sablonos és gagyi.
2010. febr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
ez nem igaz
2010. febr. 24. 22:17
 10/16 A kérdező kommentje:
te sem nézed a shipuddent..
2010. febr. 24. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!