Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van itt olyan, aki nézi a The...

Van itt olyan, aki nézi a The 100 című sorozatot? Ha igen, tudnátok válaszolni ezekre a kérdésekre? (lent)

Figyelt kérdés

Most fejeztem be az első évadot, és nagyon tetszik, de néhány dolgot nem értek. Nektek mi a véleményetek ezekről? Aki már végignézte a sorozatot, ezekre a kérdésekre választ kapunk majd valamikor?


1. A földiek hogy tudtak életben maradni? Hogy lehetséges, hogy ők nem haltak meg a többi emberrel együtt?

2. A darabolók kik? Mit csinálnak, és miért ellenségek a földiekkel? Meg egyáltalán ők is hogy maradhattak életben?

3. Octavia és Lincoln hogy lettek szerelmesek? Miért szeretik ennyire egymást? Alig tudnak valamit a másikról. Az egy dolog, hogy külsőleg tetszenek egymásnak, de az egyik részben már azon gondolkoztak, hogy együtt elszökjenek, stb..Nekem egy kicsit fura, hogy így kötődnek egymáshoz, és szinte már szerelmesek egymásba ennyi idő alatt. Nektek mi a véleményetek erről?



2015. máj. 15. 20:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, és nekem ez a Clarke-Finn-Raven dolog is furcsa. Úgy értem, Finn elvileg nagyon rég óta ismeri Ravent, szerelemesek egymásba, bármit megtennének egymásért, stb. Aztán Finn találkozik Clarke-al, alig ismerik egymást, de szerelmes lesz belé, és Raven iránt már nem érez semmit. Ez szerintem elég hihetetlen. Ti mit gondoltok erről?
2015. máj. 15. 20:57
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1: Vannak, akik immunisak vagy jobban bírják a sugárzást. Az égi emberek nyilván immunisak, mert az űrben érte őket sugárzás, ők ebbe születtek így kialakult a védekező képességük. Gondolom a földi embereknél változó volt, valakinek a szervezete tudott ellenállni valakié nem. Én legalább is így gondolom.

2. A második évadban majd lesz szó a darabolókról, nem mondom el előre, ha majd akkor sem tudod akkor szívesen segítek, de meg fogod tudni mit csinálnak és kihez tartoznak.

3. Lincoln eleve elutasította, hogy bárkit is bántsanak így nem bántotta Octaviát mikor megtalálta, ebből kifolyólag Octavia sem akarta, hogy bántsák, mert végül is megmentette őt és ellátta a sebét. Aztán egymásba szerettek miközben Lincoln a foglyuk volt. Szerintem nem volt gyors és ismerik ők egymást. Lincoln elmondta Octaviának, hogy ki ő. Meg aztán nem tudom, hogy az első évadba vagy a másodikba, de megtudjuk majd, hogy Octavia elrejtve élt a bárkán így biztos imponált neki, hogy Lincoln nem bántotta, ezért lehetett olyan hamar szerelmes belé. A második évad sokkal jobb, nekem személy szerint Lincoln és Octavia páros a kedvencem, mindent megtennének egymásért.

2015. máj. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
:) nem tom, hogy vagy vele, de nekem úgy jön le, hogy nem hiszel a szerelem első látásra dologban. Erről nem igazán tudok véleményt mondani, mert mind a hármat utálom. Meg aztán annyi sorozatot néztem és az első évad rég volt már, hogy nem igazán emlékszem, de nem egyik pillanatról szerettek egymásba, nem?
2015. máj. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem, tényleg nem hiszek a "szerelem első látásra dologban", de Clarke és Finn kapcsolatában nem az zavart, hogy egyik pillanatról a másikra lettek szerelmesek. Hanem az, hogy Finn ilyen gyorsan "lemondott" Ravenről, és beleszeretett egy másik lányba, pedig Raven az életét is feláldozta volna érte, és elvileg elég hosszú ideig együtt voltak. Egy kicsit nekem úgy tűnt, mintha soha nem lett volna igazán szerelmes Ravenbe. Legalábbis szerintem ha Ravent küldték volna le a Földre Finn helyett, ő nem mondott volna le ilyen gyorsan arról, hogy még valaha is találkozhatnak. Szóval nekem Finn emiatt nem annyira szimpatikus, de Clarke-ot és Ravent bírom.

Amúgy Lincoln és Octavia tényleg jók együtt, mindkettőjüket megkedveltem, csak nekem valahogy elsőre egy kicsit furcsa volt a kapcsolatuk. De jobban belegondolva végül is nincs baj azzal, hogy együtt vannak. :)

A darabolókra meg kíváncsi vagyok. :D Elég ijesztőek.

2015. máj. 15. 22:07
 5/9 anonim ***** válasza:

mert Finn is pasiból van :D egyébként nekem nem volt szimpi a karaktere


Bellamy mindörökké <3

2015. máj. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled, Bellamy a legjobb :)
2015. máj. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se szerettek igazán Raven-t, de mondjuk akkor már szimpibb Raven, mint Clarke, és most... na majdnem lelőttem a poént... majd, ha megnézted a 2. évadot akkor írj, kíváncsi vagyok a véleményedre :)
2015. máj. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Egy kis összevágás Lincolnról és Oktaviáról :)

[link]

2017. jún. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gizcsiii válasza:

Sziasztok! En 2015 ota nezem a sorozatot, akkor kezdtem el amikor a masodik evadot adtak es azonnal beleszerettem es hogy oszinte legyek azota is a kedvenc sorozatom mar 5-szor vegigneztem es meg ennyi utan sem tudom megunni. Mindig alig varom az uj evadot.Nekem a magyar szinkron ennyi ev eredeti hang utan nagyon nem jon be de az eddig leadott reszeket szinkronosan is vegigneztem es a vegere mar egeszen hozzaszoktam. Nagyon szivesen beszelgetnek valakivel a sorozatrol mivel nagyon kevesen neztek magyarorszagon mielott elkezdtek szinkronosan adni igy nem nagyon volt lehetoseg csak a kulfoldi barataimmal tudtam kibeszelni a sorozatot.

Lattam mindenki irta hogy ki kivel hozna ossze Clarkeot... En ugy voltam vele hogy Finnel soha nem tartottam oket jo parosnak a masodik evad soran azt akartam hogy osszejojjon Bellamyvel de miutan Lexa megjelent rahottem hogy Bellamyvel nagyon jo csapatot alkotnak de parkent nagyon nem illenek ossze (foleg hogy a 4.evad 4.resze utan nagyon megutaltam egy idore Bellamyt). Szemely szerint en nagy Clexa shipper vagyok mert szerintem baromi jol osszeillettek es kiegeszitettek egymast es tanultak egymastol. Foleg az tetszett hogy Clarke miatt Lexa sokkal jobb ember lett.

Ha valaki szivesen dumalna a sorozatrol nyugodtan irjon :)

2017. okt. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!