Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy horrorfilmet,...

Keresek egy horrorfilmet, aminek nem tudom a címét?

Figyelt kérdés
Régen láttam az előzetesét, és nem emlékszek se a címére, kiadás évére, vagy színészekre. Az biztos, hogy horrorfilm volt. Az előzetes alapján arról szól, hogy pár fiatal elmegy kirándulni valahová, és az egyik csaj (szőke haja van) rosszul lesz, valami fertőzés miatt. Később meghal, de élőhalottként felkel és rátámad a többiekre. A fogai hegyesek, véresek és meg vannak döntve. Kötelekkel elkapják a zombit, de közben megharapott egy másikat, úgyhogy a túlélők bemenekülnek egy barlangba, ahol elvileg megtalálják a betegség forrását. A film magyarországon nem jelent meg, és tudtommal le se szinkronizálták. Melyik film lehet ez?

2015. máj. 15. 19:29
 1/3 krisi22 válasza:
A címe: A világ 10000000. zombis horrorja.
2015. máj. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem mondanám. Azok alapján amit tudok róla, sokkal jobb története van mint a legtöbb hasonló filmnek amit láttam, és nem tűnt klisésnek.
2015. máj. 21. 21:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Azóta meglett a film címe? Talán megnézném én is...
2020. szept. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!