Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt ez a z új bosszú...

Mi volt ez a z új bosszú állók? Ti nem éreztétek komplikáltank erőltetetnek egy kicsit?

Figyelt kérdés
2015. máj. 15. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Én kicsit túl "epikusnak" éreztem. Nagyon nagyszabású, nagyon hollywoodi. A szokásos hollywoodi baromságok: önfeláldozás, a civilek halhatatlanok, a szeretet ereje meglágyítja még a nagy, zöld, dühöngő szörny szívét is, stb. Akkor fogtam a fejem, amikor megmentették a kutyát. Számomra ott betelt a pohár... nincs egy ki**szott katasztrófafilm Hollywoodban, ahol a háziállatok meghalhatnak. A rosszak mindig elnyerik méltó büntetésüket, a jók általában túlélik, de történjék bármi, pusztuljon is el bármennyi ember bármilyen halállal, a cuki, ártatlan kutyák azok halhatatlanok.
2015. máj. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Figyelj ne kös bele ebbe a cuki kutyusok halhatatlanok oké? de egyébként sokkal nyálasabb és bonyolultabb lett mint az előző részek kicsit görcsösnek éreztem a sztorit az első részek nagyobb hangsújt fektettek az egyéniségre valami ilyesmit megint elvártam volna mivel szuperhős karakterek szövetkeznek benne. Meg ez nemtom hogy jól figyeltem e de menyire függött ösze az előző résszel? Nekem hiányzott loki én lokit akartam hogy meg szökik vagy valamixD

Az az érzés is már az elejétől fogva mikor el kezdte asse tuttam hol vagyok. Ne eksönel kezdődjön már egy ilyen film nem star-wars ez. Kellet vólna egy frankó bevezető.

2015. máj. 15. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!