Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik filmeket erdemes...

Melyik filmeket erdemes megnezni? Legyszi irjatok par cimet! Romantikus vigjatekot, muveszfilmet inkabb de egyeb is johet, mint pl. It's all gone Pete Tong

Figyelt kérdés
mindig letoltok csomo filmet aztan belenezek es nem tetszik.megkerlek olyanokat irjatok amiket mar lattatok es jo velemenyetek van rola. koszi:)
2010. febr. 24. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap gyermekei,P.S I love you,Holiday,Alkonyat :)
2010. febr. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Művészfilmeket nem tudok neked ajánlani, de egyéb romantikus vígjátékot igen! Az én kedvenceim: Excsajok szelleme, Agyő nagy ő! Derült égből Polly, Férj és férj, 27 idegen igen,Kabalapasi, A spanom csaja, Nászajaánlat, Szabadság,szerelem( Mandy Moore-ral), Szex és N.Y, Férjhez mész, mert azt mondtam, Randiguru, Dögölj meg John Tucker! Micsoda srác ez a lány!Feketén-fehéren,Tökéletes pasi, Anyám nyakán, stb...
2010. febr. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

az elobb megneztem ezek kozul a Szabadsag, szerelem cimut es tetszett:)

annyira nem vagyok oda a tipikus love storys filmekert amiknek a vege elore tudhato es mar mindenkinek a kisujjan jonnek ki, de egesznapos suli/munka utan jol esik beledolni az agyba es bamulni a kepernyot masfel oraig. plusz beleelni magam is jo erzes :)

2010. febr. 24. 21:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!