Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem ismeri valaki ezt a...

Nem ismeri valaki ezt a filmet? Mi a címe?

Figyelt kérdés

Egy családról szól,apa,anya,gyerekük.Azt hiszem tizenéves lány.Lehet,hogy kutyájuk is volt. Mindkét szülő csalja egymást,de lehet,hogy csak az anya lép félre. Ezt mindenki megtudja. Aztán összeveszmek,el is vállnak. A film végér kibékülnek és újra együtt lesz a család. Nem is tudom,talán orvosok vagy jogászok voltak,de valami rangosabb család. Több érdeked csavar is van a filmben. Régen láttam,most eszembe jutott,nagyon megnézném újra. Dráma volt.

Amúgy bármi hasomló filmet ajánlanátok?

Az ilyen fajták érdekelnek,ha bárki tudka ezt vagy valami hasonlót megköszönném!



2015. máj. 11. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom,melyik lehet,de nézd meg A hűtlen című filmet.Richard Gere,Diane Lane van benne.Dráma,nagyon jó.Ilyesmi a története.
2015. máj. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. máj. 11. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!