Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Apámnak valami tanító filmet...

Apámnak valami tanító filmet keresnék, amiben a lány és az apja nem értenek egyet. A vége pedig valami békülős, vagy tragikus?

Figyelt kérdés
Apukám nem nagyon foglalkozik velem, mostanában egyre többet veszekszünk. Olyan filmet keresnék, ami egy kicsit ráébresztené arra, hogy itt vagyok, és nekem is úgy fáj, talán még jobban mint neki. Tudtok ilyet?

2015. máj. 10. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:

emlékezz rám

dráma előbb te nézd meg szerintem és ha jónak ítéled akkor nézesd meg vele:)

2015. máj. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ja és nézd végig mert úgy jön le a mondanivalója:)
2015. máj. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves lehetsz,de ez a film egy kislányról szól,őt is elhanyagolják a szülei,ezzel persze nem rád célzok,vagy a ti esetetekre,de nézd meg ezt a filmet,és ha tetszett,mutasd meg neki is.


[link]

2015. máj. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk ebben a szülők veszekednek,és nem igen foglalkoznak a kislánnyal,nem apa-lánya vita van benne. :)
2015. máj. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem ilyenekre gondoltam, de hasonló... Esetleg tudtok még valamit, amiben kifejezetten apa és lánya veszekednek? És a végén bánják, hogy ezt tették, mert lehet hogy elválasztaná a sors őket? Valami ilyesmire gondoltam...
2015. máj. 11. 19:13
 6/8 anonim válasza:
hány éves vagy? azért ez nem mind1 ebből a szempontból
2015. máj. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

ja pl. ez: [link] ?


vagy ez is éppen témába vág, olyan 90%-osan: [link]

2015. máj. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az elrabolva című film jó, de már láttam. Köszönöm mindenkinek!
2015. máj. 12. 10:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!