Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Halálos Barátság c. filmben...

A Halálos Barátság c. filmben Mila Kunis aza csaj akire rányomult

Figyelt kérdés

Ashley a film végén? https://www.youtube.com/watch? V=4ZUm0EFepRE 1:16:20-nál

Ja és még egy kérdés Ashley a filmben leszbikus?



2015. máj. 10. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Imádom ezt a filmet. Mila Kunis nincs benne. Én is gondolkoztam hogy leszbikus-e szerintem igen. A végén is a csajhoz odamegy a buliban, meg a pasit ott hagyja. Am megtörtént sztori alapján van a film és a valóságba is a 2 barátnő akik megölték a másik csajt azoknak állítólag valami leszbi afférjuk volt.
2015. máj. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
aha Ashley-n látszott :O amugy én azt hittem,hogy a buliban a végén az a csaj Mila Kunis akihez odament Ashley,hogy kimennek e piálni...nagyon hasonlít rá :O tuti nem ő?
2015. máj. 12. 00:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Most hirtelen nem emlekszem mar a csajra a vegen de tavalyi a film, nem sokkal nezett ki masabbul mint most, fel ismertem volna ha o lett volna. Sztem nem az volt de neten max nezd meg az egesz szereplolistat. Beirod h Death Clique ez az angol cime es utana h IMDB es ott az elso oldal es azon belul "full cast"
2015. máj. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!